Хвостаті, За лаштунками

Тигрюля була у мене в гостях

13 Жов 2009, 23:57

Нещодавно Тигрюля приїздила до Києва, до мене в гості. Тигрюля почуває себе добре і виглядає прекрасно. Усе забезпечення, яке потрібне для її утримання, зоопарк отримав. Єдине: скаржаться, що вона має трішечки такий авторитарний характер і ганяє всіх по вольєру. :-) Але тому там вона і відрізняється від всіх. Вона, власне, біла ворона, але з достатньо жорстким характером.

Як мені розповідають співробітники зоопарку, Тигрюля у них - зірка. До неї ходять в гості всі відвідувачі. Але характер вона має достатньо жорсткий і, як мінімум, в вольєрі вона порядок навела. :-) У Тигрюлі там вже з’явилася подруга – руда тигриця такого ж віку.

Звичайно, зараз ми шукаємо для Тигрюлі друга. Бо самотньою бути абсолютно погано. Я дуже сподіваюся, що в найближчі місяці ми знайдемо його в інших зоопарках світу серед таких же маленьких тигрят білого кольору.

Я завжди цікавлюся, як Тигрюлю годують, як вона себе почуває, як себе поводить... І можу сказати, що вона підростає, підростає активно, і думаю, що якраз до переговорного процесу після президентських виборів буде в формі.;-)

pr_a8892-30x42-x.jpg pr_a8592.jpg pr_a8853-30x42.jpg