Особисте, За лаштунками

Весна переможе!

02 Кві 2010, 22:07

Христос Воскрес! Зі Світлим Святом Великодня!

Бажаю кожному зустріти це свято в мирі та добрі. У колі рідних і близьких людей. Родинне тепло і затишок нехай панують у вашому домі.

Останній мій короткий блог датований 4 січня...(скільки тієї зими :-)

І мені, і всій нашій команді знадобився певний час для того, щоб усвідомити і пережити результати цих виборів. Чесно зізнаюся вам, було трохи не до блогів.

Але для мене дуже важливо, що ви писали мені навіть тоді, коли я не відповідала вам, хоч і мала це робити. Я дуже вдячна вам за це, бо для країни сьогодні головний ресурс – це Небайдужі Люди, тобто – ВИ. Люди, які розуміють, що сьогодні реально коїться в країні, і хто насправді прийшов до влади. Люди, які не готові миритися з тим, що є.

Країну знову треба захищати. Жорсткий і нахабний вандалізм постав проти нашої національної сутності, історії, культури, мови, національних інтересів. І з ним треба боротися, його треба долати.

Одна я з цим не справлюся. А з вашою допомогою - неодмінно і обов’язково!

Сьогодні в нашій команді розпочинається Велика Чистка. Я обіцяю, що це буде найбільше очищення в українській політиці за всі роки Незалежності. Ми приберемо весь баласт, все болото, позбавимося всього того непотребу, що випадково та меркантильно прибився до команди. Ми рішуче позбавимося тих людей, які роблять нашу команду слабкішою, ніж того вимагає час…

Тому я вдячна вам ще й за те, що ви повідомляли мені і про порушення закону на виборах, і про бездіяльність окремих членів виборчих комісій з нашого боку, і про пасивність (або радше, про шкідництво) з боку окремих членів нашої команди. Усе це буде враховано, а команду кардинально оновлено. Я сама особисто читала і продовжую читати ваші свідчення та поради.

Але найголовніше. Я зроблю все для того, щоб до команди прийшли Абсолютно Нові Люди, які готові присвятити життя повній перебудові України і відчувають, що знають, як це зробити. Моя мета – залучити до команди НЕСЛАБКИХ людей, які не розпливаються в калюжу при першому випробуванні. Кожній достойній людині, всій Україні зараз потрібна саме така команда. Треба визнати, що такої команди на сьогодні у повному складі у нас немає...

І я вже сьогодні з усією відповідальністю запрошую вас і до інтелектуального діалогу, і до партнерства.

Я абсолютно впевнена, що ця орда ненадовго. Бо занадто вони зухвалі, цинічні, жадібні і тупуваті для розуміння всієї складності тих питань, що постали перед ними.

Країні потрібна нова еліта. Еліта саме з вас, бо більше їй взятися нізвідки.

Далі нам Всім, тим, кому дорога Україна, нікуди відступати. Треба боротися, треба перемагати. І ми здолаємо цю орду, що ненадовго запанувала в країні – ОБОВ’ЯЗКОВО!!!

Часу для суму немає. Збираймо Нову Команду, яка здатна йти і брати будь-які висоти, яка здатна перемогти!

Бо весна все одно переможе!

Зі Святом Вас!

Христос Воскрес!

yulia-tymoshenko.jpg