Особисте

Тій жінці, яка співає

15 Кві 2010, 20:29

Про славу та популярність мріють всі з дитинства, але не всі їх досягають. Через різні причини. Але мова зараз не про це. Здавалося б, життя показує, що ці категорії не вічні, але все ж таки є люди, які доводять зворотнє. Я маю на увазі російську співачку Аллу Пугачову, яка уособила в собі та своєму таланті декілька поколінь прихильників.

Можливо, набагато простіше написати про неї сухими словами, як у Вікіпедії: радянська і російська естрадна співачка, продюсер, композитор, кіноактриса, заслужена та народна артистка Росії, народна артистка СРСР, лауреат Державної премії Російської Федерації... Але за цим державним визнанням – кумир багатьох пересічних та відомих людей в різних країнах. Це – не кар’єра. Це важкий шлях до кожного серця...

Я абсолютно впевнена, що якщо сьогодні в будь-якому містечку колишнього Радянського Союзу вийти на вулицю і спитати: "Хто очолює Організацію Об’єднаних Націй? Хто першим висадився на Місяць або вперше розшифрував геном людини?", - ми дізнаємося не так багато. Але вже точно кожна людина відразу ж відповість, хто така Пугачова. І вже точно не знайдемо жодного, хто не заспівав би або хоча б не згадав її пісень.

Алла Пугачова – поза часом і поза кордонами. Яскрава. Непрогнозована. Її пісні – наші мрії та окреме життя кожного з нас: "То ли еще будет!", "Если долго мучиться", "Не отрекаются любя", "Куда уходит детство?","Миллион алых роз"... Впевнена, що кожен з нас не раз свої життєві обставини знаходив в цих маленьких музичних історіях. І я теж. :-)

З днем народження, Алло! Королі можуть все!!!

alla-pugacheva.jpg