Особисте

Під вітрилами надії

29 Вер 2010, 14:01

Дорогі мої! Прийшла осінь, і всі ви після літнього відпочинку поринули у вир робочих буднів. Багато хто з вас повернувся до екранів своїх робочих моніторів, телевізорів, шпальт газет, і, по суті, опинилися у вирі політичного життя. Шкода, що в нашій державі буття кожного українця просякнуто політикою, але, на жаль, такими є сучасні реалії. І що ж ми бачимо?..

Чим далі, тим більше януковичі, азарови і їх підлабузники паплюжать все українське, що трапляється на їх шляху...Для них немає нічого святого - ані душі народу, ані славних сторінок нашої історії і культури, ані демократичних цінностей. Сьогодні катастрофічними темпами злочинна влада повертає в Україну "кучмізм", "ківаловщину", політичні і культурні репресії.

Але ми не можемо допустити, щоб в Україні вбивали Україну, і щоб громадянське суспільство не могло захистити державу від тиранів і катів. Пам’ятаєте пісню: "Те, чи варте наше діло, - то скажуть люди, скаже час"? Я вірю, що ми лишимо своїм нащадкам вільну, горду, заможну Україну, яка захистить своїх громадян і їх свободи. Україна заслужила своє право на вітрила надії!

Я знаю, що в Україні є чесні журналісти, свідоме громадянське суспільство, для яких все українське - понад усе! Великий Кобзар залишив нам безцінну настанову: "Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!".

boat-1.jpg